Říjen 2013

A tak dále .

30. října 2013 v 21:18 | Wolke |  Aktuality

Ahoj :)

Tak co? líbí se vám design? :) Já jsem z něj nadšená. Vydrží tu zhruba do konce roku , možná dýl. Moc děkuju Adushce98.
Dnes večer končí prázky. Zítra jde na porážku, malá dýně co se právě vyhřívá ve světle žárovky na ledničce. Ještě nic netuší, ale vykuchám ji dokonale (Muhehe!). Zítřejší škola mi nedělá problémy. Tělocvik a angličtina místo které budeme kuchat nebohé dýně. Bojím se že je ta moje až moc velká :D. No zítra dám foto pokud nás s nimi učitelky pustí domů.
Včera jsme byli u babičky. Jsem lovec myší! Prostě se do domu zatoulal malý rejsek a místo ode mne zakázaných jedů a kočky jsem se na ni vrhla se zavařovací sklenicí. Co udělal rejsek ?! Zalezl za skříň -.- . To mu stejně nepomohlo, byl polapen a následně vypuštěn na svobodu.
Dneska jsem obsadila papírnictví. Takže tu máme jedno malé balení akrylek, jednu mega bílou akrylovou barvu, štětec 1.0 , lak ve spreji a 2 gelová sekundová lepidla. Zítra se do toho pustím. Už dneska jsem skoušela a jsem spokojená :3333.
Tak ahoj :D


Všichni už mají Vánoce

28. října 2013 v 12:10 | wolke |  Aktuality
Když tak obíhám, skoro všichni píší o Vánocích. Přitom ještě nebyl ani Hallowen . Vlastně mi to ani nevadí. Já sama už s tím provokuji soutěží na CAMH. O nejlepší design na stránku ZDE . Soutěže u Leničky se zúčastním :) .
Já osobně se na vánoce těším. Miluju když někomu dávám dárky. Možná něčím obdaruji pár SR. Nejvíc z celé zimi se těším na objednávku BH od appi ve které bude můj vyvolený Indiany pony ! :3
Na dnešek plánuji vyrábět. Určitě sem hodím foto. Můžete se mě pořád ptát o článek níže ;).

Zase Live !

26. října 2013 v 10:07 | Wolke |  Aktuality
Ahoj, na ranchi se za poslední dobu odehrálo pár skvělích novinek. 
 
 
Začnu tou nejlepší a tím je že Rainbow k nám na ranch dorazí v půlce listopadu! Celý ranch už se na ni těší. Rainbow je mláda klisna od které se očekává mnoho úspěchů jak na live shows tak ve photo show.
Dále k nám dorazí prozatím bezejmený chip býček se safary poničkou Hitomi od Naervon. Které si jedu vyzvednout na MLS.

Photo by Naervon. 
 
Taky mám pár slon ohledně MLS. Cm od Terybery maí konečně šanci se prosadit. Zvlášť do dark riana (cm apple jack) dávám velké naděje. O to mi především vůbec nejde, těším se na fajn lidi.
Když si vzpomenu jak jsem byla rozklepaná na své 1. LS ( ALS xDDDDD) . Teď se jen a jen těším :3
Dneska jdu na oslavu narozenim mé (ne)kamarátky. Bylo mi řečeno od pár lidí že na dárky od svích sokyň se ani nepodívá, natož aby poděkovala -_-. Celkem se mi to všechno znechutilo, ikdyž vím jaký je to fracek. Co jí vlastně dávám ? Dvoje náušnice( to jsem nevěděla že jiné nosit nesmí) , 2 X čokolády a plišáka. Hodnota dárku ? 50 ,-

U pár SR teď probíhají otázky no můžete se mě na něco také zeptat! v dalším článku na to odpovím ;)

Super náladu mi vždy zkazí obíhání -_-

20. října 2013 v 9:35 | Wolke |  Aktuality
Ahoj,dnes mám super náladu!

Potkánci jsou definitivně moji. Miluji je :3.
Po dlouhém a těžkém boji je mám. Rozhádala jsem se s mnoha lidmi a stejně mi to je jedno.
Že jsem sobecká ? Po větě "Fajn jdu si pořídit svoje, ale až nebudou moct být ve škole tak se na mně neobracejte!" mi je svěřili :D.

Strašně mě zarazil článek u Grace. Pořád jí štve jak všichni končí. Jenže na sobě se snaž a pak ostatní kaž, že ?! Jak ti mám vysvětlit ať nekončíš. Nejsem zrovna zastáncem srdcervoucích komentářů. Jen říkám že děláš chybu. Třeba si dej jen pauzu. Prosím že to nemyslíš vážně?!

Co dobré zprávy? No nějaké se najdou zvlášť na fb :3 NJN jedna holčína prodává Rainbow Spotted Girl ! Tak jsem jí hned napsala. Bohužel k její koupi budu muset vynechat MLS Plačící. Buď MLS nebo ona. Myslím že tento model má pro mne větší cenu. Přeci jen příští rok mám na plánovaných taky pár.

Nebaví mě celej svět

10. října 2013 v 20:59 | wolke |  Aktuality
Ahoj , moje nálada je na bodu nuly. Prostě mám špatný období. Jde o problémi s rodiči, ale hlavně s furijí ve školle. Jí prostě nestačí že my znechutila psaní povídek a básniček, kreslení a pěkně mě nasrala ve slohovce na téma tvůj koníček. Psala jsem o modelech, a ona to musela přečíst před celou třídou. Poprvé jsem se takhle otevřela ( za modely se děsně stydím) a ona to rychle ukončila. Také jsme si do školy pořídili dvě potkaní slečny z množírny alias kámoška. Potkánci byli plaší a všeho se báli. Teď jsou to velcí mazlíci. Bohužel role třídního maskota byl jen dočasný azil. Samozdřejmě že ona zasáhla že v téhle třídě takové odporné krysy nebudou takže jsem oně jediná projevila zájem. Teď žijí v novém domově u mně. Jsou fajn. Takový kulíšci. Jen kočka na ně pěkně žárlí už ji totiž nepouštím nahoru do pokoje kde byla schpná celý den prospat. To nic nemění na situaci že mě celej svět obchází dlouhým obloukem. Prej se budeme stěhovat říkali bude to v poho říkali. Jenže já nemám kámoše. Nic mi nedělá pocit že těch pět sokyň velké paní Moniky a dvě milovnice žvířat už nepotkám. Tobude asi vše co jsem chtěla. Bella a Kiry pozdravují popřejte jim hodně štěstí na veterině ať nemají krom svrabu nic horšího :((.


S Justadream

4. října 2013 v 18:27 | Wolke |  Nové tváře
Tímto nádherným kouskem do mé sbírky je odstrartován 1. článek o nováčcích na našem ranchi

4.10.13 kolem deváté ráno mi došla S Justadream

Je úžasná :3 Křehká dáma . Má vcelku tlusté nohy narozdíl od jiných breyer arabů. Na ocase má výčněnek na který můsím dávat pozor aby se neulomil. Má kapičku odřená ouška a uši. Nejde to nějak extra vidět. Vlastně mi to ani nevadí ( mě která vyšiluje jen když se model otře o ručník ?!).
Nejvíc mi vadilo že holčina od které jsem ji kupovala se prý omylem přepočítala a tak mě milá justýnka vyšla na 700,- místo 600,- . Prý mi tu stovku vrátí. No moc bych tomu nevěřila :/ Kdybi si spletla číslo domu , PSČ tak to chápu , ale cenu ?! No nic zde jsou fotky ;) fotky ZDE